www.hotel-ubytovani.com
Hotel Český Těšín Pod Zelenou - K hotelu přísluší parkovištěHotel Český Těšín Pod Zelenou - disponuje restauracíHotel Český Těšín Pod Zelenou -  je k dispozici připojení na internetHotel Český Těšín Pod Zelenou - disponuje kavárnouHotel Český Těšín Pod Zelenou - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Český Těšín Pod Zelenou - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Český Těšín Pod Zelenou - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Český Těšín Pod Zelenou - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Český Těšín Pod Zelenou - na pokojích je telefon
 

Hotel Pod Zelenou
Frýdecká 63, Český Těšín 73701
Česká Republika
Hotel-Cesky-Tesin-Pod-Zelenou@cz-hotel.eu

Aktuální počasí
Denní tepl.: 4 °C
Noční tepl.: 0 °C
Vítr: 16 m/s
Hotel Pod Zelenou ubytování Český Těšín Aktuální počasí částečně oblačno
Doporučte tyto stránky:
 

Hotel Pod Zelenou - ubytování Český Těšín | Vítejte

 
Hotel Český Těšín Pod Zelenou Hotel Pod Zelenou v Českém Těšíně se nachází jen 100 metrů od sjezdu u průmyslové zóny Pod Zelenou z dálnice Frýdek-Místek - Český Těšín (E462). Přímo k hotelu budete navigováni reklamní tabulí.

Ubytování
Hotel Pod Zelenou v Českém Těšíně  poskytuje ubytování v 1- až 3-lůžkových pokojích i pokojem pro milence. Pokoje mají koupelnu, WC, TV+SAT, lednici a wifi. Parkoviště pro 20 aut.

Restaurace
V hotelu Pod Zelenou v Českém Těšíně se již na Vás těší vyhlášené restaurace s korejsko-japonskou a mezinárodní kuchyní. Prostorná hala s jedinečnou středověkou atmosférou můžete využít ke svatebním oslavám, firemním večírkům nebo dalším soukromým či firemním akcím.

Český Těšín
Český Těšín je město na východě Česka ve Slezsku, na hranici s Polskem. Leží na levém, západním, břehu hraniční řeky Olše. Český Těšín je jedním z nejvýznamnějších a nejfrekventovanějších hraničních přechodů do Polské republiky. Ke kulturním tradicím patří pravidelné festivaly a přehlídky. Ne každé město či oblast se mohou pochlubit pro ně typickou rostlinou. Český Těšín takovou květinu má, navíc odkazuje i na název města. Jde o hvězdnatec zubatý neboli hvězdnatec čemeřicový, lidově zvaný „těšíňanka”, Hvězdnatec zubatý rozkvétá jako jedna z prvních jarních květin, ještě před olistěním stromů a růstem většiny ostatních druhů bylin.